Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honlap eladás - hol és miképpen?

Honlap eladás - hol és miképpen?

Figyelt kérdés
Van egy honlapom, amelyet már egy jó ideje csinálok, de már nem nagyon lenne időm rá, viszont nem akarom, hogy kárba vesszen az a sok munka, amit belefektettem. Egy focis oldal, aminek a havi látogatottsága 80 ezer, az oldalletöltés pedig 500 ezer. Hol lehetne ezt a weblapot eladni, illetve mennyi pénzt kérhetnék érte? A válaszokat előre is köszönöm.
2011. szept. 14. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Tőzsdén :)
2011. szept. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt van a legtöbb érdeklődő a magyar piacon: [link]


Azt, hogy mennyit ér ezek befolyásolják: mennyi a havi bevétel, napi egyedi látogatószám, mi az eladás oka, az oldalra mutató linkek megmaradnak-e az eladás oka.

2011. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyébként azokból az adatokból, amiket leírtam, kb. mennyit ér az oldal? Tudom, hogy ezt így elég nehéz megmondani, de az alsó határ kb. mennyi?
2011. szept. 15. 00:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem nem gportalos oldalról van szó, mert azt biztosan nem fogod tudni eladni, vagy csak a Te általad gondolt ár 1%-ért. Ha termel pénzt akkor nagyobb esélyeid vannak az eladásra! Havi 80 ezer (egyedi?) látogató, napi 2600. Nagyon sok mindentől függ, hogy mennyit ér, lehetetlen így árat mondani.
2011. szept. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!