Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki rendelt mar termeket...

Valaki rendelt mar termeket amazon.com-rol? Nem csalodott, nem vertek at?

Figyelt kérdés

Mennyi ido alatt erkezett meg?

Mennyi a postakoltseg Amerikabol?


2011. szept. 21. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
gyors, pár nap, mert ide európából küldik. A postaköltséget kalkulálják rendeléskor, úgyhogy fogod tudni. Én nagyon meg votlam elégedve velük!
2011. szept. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon megbízható!

Pontosan tudod mindig, hogy miért fizetsz, van rá visszaküldési garancia, válaszolnak, ha írsz nekik bármi miatt...

Sokszor rendeltem már, az nem igaz, hogy az amazon.com Európából hozná, érdemes megnézni neked először az európaiakat is, pl. amazon.de - ha ott is van, amit rendelni szeretnél, akkor a postaköltség így sokkal olcsóbb lesz, hiszen ebben az esetben Németországból kapod az árut.

Azt tudom, hogy a németnél több könyv+Cd esetén is ugyanannyi a postaköltség (azt hiszem, 6 euró), míg az amerikainál ilyenkor darabonként is jön rá egy bizonyos összeg. Szóval máshogy számolnak, de van rá táblázat, ki tudod nézni. Rendelésnél is ott lesz pontosan.

2011. szept. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"az nem igaz, hogy az amazon.com Európából hozná"


Maradjunk annyiban, hogy neked nem innen hozta. Valszeg nem volt itt elérhető. Én a .com-on rendeltem, és európából jött a cucc. Ja, nyilván hazudok.

2011. szept. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó, bocsánat, akkor nem MINDIG igaz.

Rengetegszer rendeltem, sosem kaptam Európából.

Ok, aláírom, hogy mindig megnéztem előtte a németet is, és ha ott nem volt, akkor rendeltem Amerikából, ergo akkor nyilván itt nem volt.

De a lényege az egésznek, hogy érdemes először körülnézni az amazon.de-n, mert olcsóbb, ha ott nincs, mehet nyugodtan az amazon.com.

2011. szept. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, meg ha pl. DVD-ről van szó, akkor nem utolsó szempont a régiókód sem.

Bár nem minden DVD van náluk lekódolva, csomószor ment simán az itthoni lejátszón is, de kb. 2-3 alkalommal előfordult, hogy csak számítógép tudta az amerikai DVD-t lejátszani.

2011. szept. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat. Akkor nem kell felnem, mint e-bay-nel, ahol nem mukodott a szamitogepes program, amit vettem.

Akkor batran belevagok.

2011. szept. 21. 14:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendeltem, USÁ-ból max. 2 hét volt, szerencsére rendben megjött. Postaköltség pár ezer forint volt úgy emlékszem.
2011. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!