Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Baj ha nem adtam le az alkalmi...

Baj ha nem adtam le az alkalmi munkavállalói kiskönyvemet?

Figyelt kérdés
3 éve kértem alkalmi munkavállalói kiskönyvet mert szerettem volna nyáron dolgozni. Hát nem tudtam mert szakácstanuló létemre nem volt arra se időm.. Így most teljesen üres, és már rég kivonták a forgalomból ezeket a kis kék könyveket, de én még nem vittem vissza azóta sem :/ Pedig 1 év után visszakellett volna vinnem. Ha most visszaviszem, akkor kaphatok apeh-tól vagy valami féle más büntetést? Főleg h üres, és majd azt hiszik h inkább feketén dolgoztam helyette meg stb.?
2011. szept. 21. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Az APEHtől semmi büntetést nem kapsz: nem volt benne bevallásköteles jövedelem.

A munkaügyiben érvénytelenítik. Ha olyan az ügyintéző kapsz egy ejnye-bejnyét, hogy nem vitted be eddig. Ha másmilyen, akkor nem szól egy szót sem, csak érvényteleníti.

2011. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. szept. 21. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!