Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol szoktál online munkát...

Hol szoktál online munkát keresni és össze is jött vagy csak kamu volt?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy milyen internetes honlapokat érdemes megkeresni munkával kapcsolatosan, ahol nem kamu állások vannak. Nem akarok álom állást, őszintén most bármivel beérném (szex-masszázs mentes), most végeztem főiskolán és nagyon szeretnék munkát találni, de nem találok semmit. Tudnál nekem segíteni ebben?
2011. szept. 27. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én amit eddig neten találtam az mind kamu vagy már évekkel ezelőtt lejárt hirdetés. Én azoknak a reklámújságok honlapját nézem amit hetente beszoktak ide dobni az újságosok, mert a neten hamarabb kerülnek fel a hirdetések és már sikerült is kifognom egy munkát csak sajnos nem jött össze mert kiderült hogy kell egy bizonyos nyelvtudás ami nekem nincs meg.
2011. szept. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Olyan internetes munkát, amivel kompenzálni tudnál egy havi fizetést, nemigen fogsz találni.
2011. szept. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, én teljes munkaidős munkát szeretnék, de nem tudom hol is kereshetnék. Néztem már expressz.hu-t és rengeteg budapesti állást hirdető oldalt, de semmit sem találtam eddig ami a képesítésemnek megfelelő lenne, vagy ne kellett volna valami + ami bennem nem volt meg. Sőt még választ sem kapok... és nem tudom miért... Legalább annyit küldhetnének, hogy bocs, de nem te kellesz nekünk. Nincsenek nagy elvárásaim és igényeim, tényleg bármit elvégeznék... de így interneten képtelenség... valami más módszert esetleg tudnátok? Újság? csak ennyi van?
2011. szept. 27. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!