Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható ez?

Mennyire megbízható ez?

Figyelt kérdés
még nem rendeltem vateráról most lenne az első, és nemtudom mennyire megbízható.. esetleg rendeltetek már tőle : [link] vélemények, vagy valami ?! esetleg ilyen nem eredeti órát nem tudnék valahol venni?
2011. okt. 1. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ami a vaterás visszajelzésekhez le van írva, azon kívül senki nem fog tudni okosabbat mondani.
2011. okt. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Érdemes átnézni az értékeléseit, bár 99,67% eléggé megbízhatónak tűnik, de azért mégis jó lenne átfutni néhányat saját szemszögből. Ilyen órát szerintem sok üzletkereskedésben lehet találni, hogy honnan, nem tudom pontosan, de ilyesmit láttam már egy pár helyen. Azt hiszem az egyik hely a WestEnd.. remélem tudtam segíteni.
2011. okt. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!