Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megbízható távmunkával foglalk...

Megbízható távmunkával foglalkozó cég?

Figyelt kérdés
nézelődtem a neten,de nem nagyon van bizalmam egyikben sem,nem is tudom hol lehetne lenyomozni őket,szóval szívesen vennék tanácsot,ajánlást ezzel kapcsolatban.Köszi!
2011. okt. 14. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyet, de ez engem is érdekel...
2011. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


jelentkeztem náluk katalógus csomagolásra,nem tűnik átverésnek,erkölcsi bizonyítványt kérnek,de ha azt nem akarsz,1850ft-ért leinfóznak,amit visszakapsz az első fizetésnél..legalábbis ezt írják..

2011. okt. 14. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egy dolog helyből gyanús velük kapcsolatban: egy komoly cég általában megveszi a domain-nevet, tárhelyet. Ez pedig egy ingyenes oldalon van.
2011. okt. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Khm... közben olvasgatom az oldalt... okos...! Vagy kérsz erkölcsit, vagy ők leinformálnak... természetesen olcsóbban, mint az erkölcsi, amiből következik, hogy az emberek 90%-a ez utóbbi megoldást választja és FIZET...!

Ez a második gyanús pont...

2011. okt. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A másik otthoni munkánál is regisztrációs díj...

Hát... a távmunkák, otthoni munkák keresgélésénél ALAPSZABÁLY, hogy ne menj bele olyan munkába, amiért az elején fizetni kell!

Én ezeket kihagynám...!

2011. okt. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is ki fogom,akkora kamu,hogy az hihetetlen..én is lassan végiggondoltam a dolgokat,és én is az általad felsorolt dolgokra lettem figyelmes..
2011. okt. 15. 15:40
 7/7 anonim válasza:
Én már sajnos befizettem pedig a tévé ügyvédje című műsor óta megfogadtam hogy soha nem fogok pénzt befizetni előre.De most annyira nagy szükségem lenne az otthoni munkára hogy mégis megtettem pedig a k§h-bank-ba még szólt is a nő hogy nem cég nevén van a számla biztos be akarom fizetni e a pénzt és hát nem mertem azt mondani hogy nem pedig nagyon megilyesztett és átfutott az agyamon hogy mi van ha tényleg átverés.Viszont ott motoszkált hogy ha nem fizetem be és tényleg egy jó meló akkor meg mennyire fogom bánni.Szóval ha nekem bejött akkor írok de már nem bízok benne mert most hogyha beírod a google-ba hogy kamu hírdetések akkor sajna kidobja hogy mennyien fizettek be és ők azt írják átverés volt.De ugye már nem tudok mit csinálni ezt már megjártam.És tényleg ezentúl ha csúcs szuper a meló akkor sem fogok ilyent bevállalni hogy előre utaljak bárkinek is.Ja egyébként már rég óta csinálok próbavásárlásokat csak az ugye kevesebbet fizet és ezért néztem a gyed mellé még mást is azt megpróbálhatod az phantomshopping.hu ott nem kell semmit befizetni az jó csak egy megbízás általában két ezer ft vagy ezer öt és azért abból nem lehet megélni de az legalább nem kamu.(viszont nem is kell befizetni sem előre sem utána és korrektek ahogy ígérik pár nap múlva rajta is van a pénz) csak mivel sok a jelentkező ezért nem mindig hívnak arra a munkára amire jelentkezel van amikor két három jelentkezés után hívnak csak viszont ha egyszer beváltál és utána nem hanyagolod el legalább heti egyszer jelentkezel akkor azért "megbecsülnek".Ha kérdésed van írj nyugodtan bár le van írva minden de ha mégis akkor írj.Remélem segítettem.
2011. nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!