Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy év munkaviszony után...

Egy év munkaviszony után mennyi munkanélküli segély jár és hány napig? Hol lehet ennek pontosan utánnanézni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

bemész a munkaügyi hivatalba és megmondják, ott fogják kiszámolni majd. Attól függ milyen munkaidőben voltál illetve h van e 365 ledolgozott munkanapod!

Én 4 órás munkaviszonyba voltam 1 évig és 2 hónapig kaptam álláskeresési járadékoz(magyarul munkanélkülit)asszem, 23ezer Ftot!ennyi!de pontosat az adot tmunkaügyi hivatal tud mondani!

2010. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ők sem tudtak pontosat mondani.

Csak akkor én meg honnan tudjam?

2010. jún. 24. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
www.afsz.hu Írhatsz nekik e-mailt, megadod a pontos adatokat és válaszolnak.
2010. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok!komolyan semmi pontosat nem tudtak?Nekem mikor bementem egyből ott kiszámolta a nő és modnta is h hány hónapig és mennyit fogok kapni!de durva!
2010. jún. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én közcélun voltam több éve és csökkentett minimálbért kaptam 54000-et napi hétorahosszába és amikor bementem a munkaügyre aztmondták háromhonapig semmit nemkapok felvettek regisztráciora és ennyi én meg csak honapokon keresztül vártam mikorkapom azt a huszonhatezret vagy huszonvalamennyit.De hallottam ugyanarrol a munkahelyröl más meg kapott.Pedig a munkámmal sem volt soha gond,söt túl lelkesen is dolgoztam amiért persze mindig dicsértek.Ez akkor most hogy van?
2021. ápr. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!