Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért engedhetik meg maguknak...

Miért engedhetik meg maguknak az összes tv csatornák, hogy a reklámjaikat a mi tv készülékünkön, a mi villanyszámlánkra, a mi időnkre sugározzák térítés mentesen?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 06:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kicsit furcsán közelited meg ezt e kérdést...

Ha TE üemeltetnél egy csatornát és meg kellene venned a filmekre a jogdíjakat, miből finanszíroznád a szükséges összeget?


Továbbá ki kellene fizetned a dolgozókat és nem utolsó sorban, hogy neked is csurranjon cseppenjen valami azt miből fedeznéd?


Két lehetőség van erre (persze van több is). Az egyik, hogy a nézők horribilis összegért nézhetnék csak a műsoraidat. Ebben az esetben elég kicsi lesz a nézettséged és így még magasabbra kellene emelned a műsorszórási díjat.


A másik lehetőség, hogy reklámokból szeded össze a hiányzó összeget. Így a kecske s jól lakik és a káposzta is megmarad. Hiszen aki meg akarja nézni a reklámot, az megnézi, aki nem az meg nem. Kihasználhatja ezt az időt és kimegy a konyhába még egy üveg sörért, vagy elintézi a folyó ügyeit.


Nem gondolom, hogy ebbe is bele kellene vinni a politikát. Már csak azért sem, mert szinte már mindenhová beette magát amúgy is!


Engem is idegesítenek a reklámok, és így inkább filmet csak "DVD-n" nézek, abban biztosan nincs reklám.

A hírekben pedig viszonlag kevés reklám van, azt megnézhetem a TV-ben is. Ha pedig azzal sem vagyok megelégedve, akkor meg itt a net!

2011. okt. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Látom nem érted kedves kérdező.

Igen,a ker.tévék kőkemény kapitalisták,ott vernek át,ahol csak tudnak,de nekem NEM kötelező nézni őket,se a reklámjaikat!!!Kikapcsolod,és máris nem vernek át téged!Eldöntheted,szabadon.

2011. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

jó kérdés. lájk :)

nekem is tele van a hócipőm reklámokkal. Ráadásul pont főműsoridőben, a jó filmek alatt mennek leggyakrabban. Még jobban utálom ilyen szempontból a rádiókat

2011. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igazad van a drága rossz minőségű reklámszatyrokon is mi hordozzuk a reklámot mégis megveszed azután meg szidod, nem kell megvenni.
2011. okt. 9. 21:20
 15/16 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem a kérdést :D Ha zavarnak a reklámok, akkor nézd az hbo-t havi x ezerért.

Azt sem értem, hogy az internet korában akit zavarnak a reklámok, miért nem nézi online a filmeket, reklámmentesen. Egyébként kiskoromban kimondottan szerettem a reklámblokkokat, mert olyankor nyugodtan kimehettem pisilni, nem kellett azon izgulnom, hogy esetleg pont a legjobb részről maradok le.

2011. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem csak Téged idegesít a túlzott reklám idő és nem csak én kifogásolom.Úgy hallottam, hogy az EU is szabályozni akarja

az egy film alatti reklám időt.(Pisilésre ellenben kiváló)

Az elvadult kapitalistákra néha rá kell koppintani mert nem ismerik a határokat lásd bank adó vagy a mobiltelefonok EU általi díj csökkentése.

2011. okt. 10. 03:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!