Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért vateráznak ilyen emberek...

Miért vateráznak ilyen emberek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van 2 ember. Az egyiktől nyertem egy terméket, de nem válaszolt még mindig a leveleimre. Aztán felhívtam telefonon is, akkor mondta, hogy megírja aznap a számlaszámát ahova küldjem a pénzt, de még azóta sem történt meg, több mint 1 hete nem reagál.

Van egy másik, aki meg tőlem nyert egy terméket másfél hete, írtam már neki több levelet, válaszolt is. De nem történt semmi és még mindig nem utalta a pénzt, már másfél hete, mert egész kiment a fejéből a költözködés miatt, de ígéri, hamarosan. De azóta is eltelt pár nap és semmi!

Nem merek negatívat adni se nekik, mert akkor cserébe engem is úgy fognak értékelni oktalanul! De felháborító, hogy ennyi ideig húzzák és halasztják és semmi nem történik! :((


2011. okt. 13. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az automatikus értesítő után adok nekik 20-30 napot (!!), hogy átvegyék/utaljanak, utána jelentkezik és várok újabb 20-30 napot az adásvételre.

Általában 2 hónap és több eredménytelen keresés vagy hitegetés után adok csak negatívat. Esetek 80%ában a 20-30 nap utáni jelentkezésnél kiderül, hogy csak megfeledkeztek róla, és rendezik a tartozást.


Egyszer nekem is volt, hogy valakinek 3 hétig nem küldtem a termékét, mert a sok utalás között nem vettem észre az övét, jelentkezése után rögtön postára adtam.

2011. okt. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak írom!Te nagyon türelmes vagy és csak jó vaterás lehetsz.Én csak vásárolni tudok,mert még nem vagyok teljes jogú felhasználó,de sokakon csak azt veszem észre,hogy nem a vásárlásra/eladásra hajt hanem csak az értékelésre és a pozítivra és ez nem szép dolog szerintem.

Amúgy a kérdésre a válasz: picit várhatsz és ha nem reagál tényleg semmire értékeljél,mert nekedis pénz a pénz!

2011. okt. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak igazából már többször jelentkeztem. Írtam 2 levelet az eladónak és mivel nem reagált, így fel is hívtam telefonon. Akkor mondta, hogy még aznap ír levelet és megírja a számlaszámát, de azóta is napok teltek el és semmi reakció.

A másik ember, aki meg vett tőlem, október 1-én nyerte meg a terméket, tehát 12 napja és semmi nem történt. Írtam levelet, akkor reagált, de vártam, vártam és csak nem jött a pénz. Utána írtam neki megint, és ő rögtön válaszolt, hogy megfeledkezett róla, de pótolja. Na azóta is eltelt 6 nap és semmi!

Én senkinek nem akarok negatívat adni, mert akkor cserébe oktalanul én is kapok, és ez nem éri meg nekem. Várok kicsit, és aztán megírom nekik levélbe, hogy tárgytalan az egész, mert nem történt semmi, de előtte írok egy figyelmeztető levelet, ha nem történik x napon belül semmi, akkor elállok a vásárlástól, a másiknak meg azt, hogy akkor újra indítom az árverést és nem kapja meg a megnyert cuccot.

2011. okt. 13. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!