Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Találhatok olyan munkát...

Találhatok olyan munkát Bécsben, ahol nem kell tudni németül?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Talán söpörhetsz utcát,vagy pucolhatsz vécét,bár szerintem egy takarítónak is tudnia kell a nyelvet.


Amúgy a nyelvtudás elsődlegesen nem a munka miatt fontos, hanem azért, hogy ha kinn élsz, akkor kinn vásárolsz, laksz, közlekedsz, adózol stb.stb. és nem kéne, hogy nap mint nap átbasszanak, mert nem érted, amit mondanak.

Ez miért nem egyértelmű?Miért nem lehet azt a nyamvadt nyelvet(legalább alapfokon)megtanulni???

2011. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:) Köszi a válaszod, írtam is volna, h kedves vagy...de, a végére már változott a véleményem.

Sosem tanultam németül, most már próbálkozom netről, könyvekből, de így nem könnyű és őrülten lassan megy...

Itt ahol élek még német tanárról sem tudok, vidéki tanfolyamról lemaradtam és csak januárban mehetek...

Nekem meg minnél előbb kellene.

2011. okt. 14. 22:08
 3/9 A kérdező kommentje:
Kezdetnek gondoltam ilyen munkát, mert ha sikerülne, akkor már olyan környezetben lennék, ahol nap mint nap hallanám a nyelvet, és így sokkal gyorsabban megtanulhatnám. És. szeretném megtanulni.:)
2011. okt. 14. 22:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,nem volt célom megbántani téged, csak már a századik ilyen kérdéssel találkozom, hogy "ugye lehet nyelvtudás nélkül is boldogulni kint?" NEM, nem lehet,és a saját érdeked, hogy tudd a nyelvet.


Ha akarod szívesen segítek a német tanulással kapcsolatban,ajánlok pár linket,könyvet ha szeretnéd.

2011. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tudom, h nem lehet így boldogulni, de kétlem, h minden ember, akinek sikerült kijutni tudta a nyelvet.:)

Igen, hálás lennék érte...de olyan kell, ahol hallhatom is amit olvasok.:)

2011. okt. 14. 22:19
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából egy emberkének örülnék a legjobban, akivel ,beszélgethetnék,, szerintem, így tanulnék meg legkönyebben.:)
2011. okt. 14. 23:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A sok rosszindulatúra ne halgass én ausztriában dolgozom minimális nyelvtudással hegesztőként 2400 eurot keresek nettoban minden hétvégén itthon vagyok és nem dolgozom magam halálra csak azt akarom neked mondani aki keres talál.
2011. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet évekig tartó keresés lesz, de nem adom fel. Te, hogyan jutottál ki?
2011. okt. 16. 10:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Magyar cégtől vagyok kint.
2011. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!