Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyenkor nyáron hol találhatok...

Ilyenkor nyáron hol találhatok munkát?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok 2 hete érettségiztem le.

Szeretnék nyára munkát találni.

Tudnátok segíteni??


2011. jún. 23. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Diákszövetkezetnél lenne jó, csak ott már ilyenkor esélytelen vagy, pontosabban hatalmas mázli kéne, hogy munkát kapj.

Legokosabb lenne ismerősnél kérdezni, ott még talán nagyobb esély van rá.

2011. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én beregisztráltam a melo diáknál még májusban írásbeli és szóbeli között, de kb annyi időre hívtak amig ledolgoztam a szerződés megkötéséhez szükséges pénzt. Ha nem hívogatod (vagy néha még akko se) nem adnak munkát. Most egy cégnél dolgozom amit az ismerősöm ajánlott. Azért jobbak ezek mint a diákszövetkezetek, mert nem szedik el a béred egy részét, de ugyanúgy biztosítják a szerződéses munkaviszonyt (én pl. tanulónak vagyok ide bejelentve, mert némileg kapcsolódik ahhoz amit tanultam középiskolában). 18/f
2011. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hja és persze amia legfontosabb, hogy fixen minden nap tudsz menni dolgozni, nem csak akkor amikor ők úgy gondolják. (előző voltam)
2011. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!