Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amway vagy ACN a jobb nemzetkö...

Amway vagy ACN a jobb nemzetközi cég? tapasztalatokra vagyok kíváncsi! Most szeretnék belépni egybe!

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 13:57
 1/9 MartinPrince válasza:
Én csak az Amwayről tudok nyilatkozni, de az nagyon korrekt cég az eddigi tapasztalataim alapján, termékeik is elsőrangúak...és nemzetközileg egyértelműen erősebb, ismertebb:) Ha be szeretnél lépni, akár nekem is irhatsz:D
2011. okt. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó esetben csak az egyikről lesz tapasztalata mindenkinek. Az Amway termékei piacképesebbek. Oda csatlakozz, ahol szimpatikusabbak, mi is ezt tettük! ;)
2011. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
AZ ACN még csak nem rég jött és nincs még minden szolgáltatás itt (pl.:energetika) Induló dolog, ha kíváncsi vagy rá van ismerősöm aki csinálja adhatok hozzá email-t.
2011. okt. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 cuppy válasza:

Az FM-Gruop is iparian jó, én ebben vagyok 21 évesen, :D (én ezt nagyon tudom ajánlani, fiatal csapat, pörgős, vidám emberek, gyors üzletépítés stb..),

de ha a kettő közül akarsz választani, akkor AMW., sokkal több lehetőség van benne és a legrégebbi, legtapasztaltabb MLM cég, nagyon jó termékeik vannak amiket a legtöbbször az emberek a mindennapi használatban használnak, így sokkal kelendőbbek, hamarabb fogynak, az értékesítése is könnyebb, és még sok pozitivum

2011. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 cuppy válasza:

bocs

a gyors gépelésem miatt hibáztam : FM-Group (és nem FM-Gruop)

2011. okt. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Párommal beléptünk ACN, kijött annak ellenére, h azt mondták ingyenes, egy 96Ft összegű számla, kíváncsi leszek mi lesz köv. hónap.. És anyummal sem tom kihasználni sajna!
2011. okt. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát 96 Ft azért még nem a világ... :)
2012. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudom! (ma meg 290Ft számla jött..) Nincs elterjedve még..
2012. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi lettem rájuk, igaz inkább, a cégre és erre bukkantam..

[link]

2012. márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!