Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » T-mobile tartozás, CreditExpre...

T-mobile tartozás, CreditExpress-es levél. Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés

Még 11.én kaptam a levelüket,már aznap írtam egy e-mailt hogy részletfizetést szeretnék... 15.éig volt a fizetési határidő azóta nemírtak vissza...Elolvasták eggyáltalán?

Még nemtudtam felhívni őket mert nemtudok honnan telefonálni...

Igazán nemszeretném hogy kijöjjenek személyesen.

87ezer a tartozásom,egyben nem de részletre kitudom fizetni hacsak 6 hónaposra is adják meg.

Mégiscsak felhívjam őket valahogyan vagymár késő?

Automata válaszlevél viszont jött hogy feldolgozásra kerül az e-mailem.

Kérlek segítsetek,kissé pánikolok!!!


2011. okt. 18. 12:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat,elírtam egy kicsit.Próbáltam őket többször is hívni de nem veszik fel a telefont!
2011. okt. 18. 12:27
 2/7 anonim ***** válasza:

Részletfizetési kérelmet mindig borítékos és tértívevényes levélként kell feladni,mert ezzel tudod igazolni,hogy te reagáltál,és írtál nekik.Az email nem jó,mert azt akár törölheti véletlenül,és sosem tudja meg hogy írtál..

Én még nem is hallottam olyat hogy valaki email-ben kér részletfizetést.

"Automata válaszlevél viszont jött hogy feldolgozásra kerül az e-mailem. "

Erről csak annyit,hogy ezt mindig küldi,ha megnyitja,vagy akár rögtön törli akkor is..

2011. okt. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még valamit.Én mindenképpen írnék gyorsan egy levelet ami gyorsítottan akár holnap oda is érhet.(ebben megírnám,hogy már írtam ez ügyben)

természetesen folyamatosan próbálkoznék a telefonálással is.

2011. okt. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Holnapi nap levélfeladással még belefér? Dolgozok hajnalig,és a közelben sehol sincs posta.
2011. okt. 18. 12:39
 5/7 anonim ***** válasza:
T-mobile-os számról hívd az ingyenesen hívható ügyfélszolgálati számot, majd kérd a behajtási osztályt.
2011. okt. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A mai nap bementem,elég normális volt a csávó aki az ügyemet kezelte,megadták 6hónapos törlesztőre.

Köszi a segítséget!

2011. okt. 20. 17:10
 7/7 anonim válasza:
Pánikra semmi ok! nekem 163ezer forintos tartozásom volt feléjük! szerencsére egy év alatt rendeztem velük :)
2012. jún. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!