Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az álláskeresési regisztráció...

Az álláskeresési regisztráció megszűnik ha nem mentem vissza a munkaügyibe?

Figyelt kérdés
Tehát abban a pillanatban már nem vagyok regisztrált álláskereső hogy nem mentem?
2011. okt. 19. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Már regisztráltatva vagy a munkaügyiben, és a megadott időpontban nem jelentkeztél le?
2011. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen! Kérlek segíts meg lenne lehetőségem ha regisztrált lennék, de feketén dolgoztam, hitegettek hogy felvesznek de nem tették. Most vállalkozni szeretnék egy helyen, és nem tudom kapok-e támogatást így, hogy nem jelentkeztem be :(
2011. okt. 19. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Kellett volna levelet küldeniük, hogy nem jelentél meg és jelentkezz.

Ha nem kapsz tőlük ellátást, nem veszik olyan szigorúan az előírt jelentkezési időpontok betartását.

Menj be és jelentkezz most, valószínűleg még nem töröltek (arról kellett volna értesítést küldeniük)

2011. okt. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az álláskeresési kiskönyvben be van írva az időpont amikor köteles vagy megjelenni a munkaügyiben. Ha mondjuk egy-két nappal később mész be az talán nem baj, viszont ez sem biztos, mivel szigorú szankciókkal jár ha nem jelensz meg. Akkor törölhetnek is, egyébként minden le van írva azon a papíron amit a regisztráláskor kapsz.
2011. okt. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!