Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki aukciós internetes oldal...

Aki aukciós internetes oldal (ak) on árul, annak tényleg adóznia kell majd, mikortól és mennyit, vagy milyen összeg után stb?

Figyelt kérdés
Ki mit hallott erről? Nem én hallottam, nekem is csak mondták, de tényleg igaz ez? Állítólag külön adót kell majd fizetni minden magánszemélynek is, kivéve olyat, aki bizonyítani tudja, hogy pl. a saját kisgyereke által kinőtt és így feleslegessé vált ruhákat akarja eladni, vagy örökölt dolgokat és azt... - ??? Létezik, hogy ilyen aljas módon szivassák meg az embereket? És itt is csak a szegényebb réteggel csesznek ki! Rengetegen egy csomó saját, mindenféle holmijukat árulják, hogy legalább abból legyen egy kis pénzük (hiszen többnyire így is minden áron alul kel el), és amúgy nem kereskedők (s ugye ott van a jutalék is, amit mindenképp kihúznak belőle) most meg már ez a kicsike pénz se lehessen?!? Mit tudtok minderről?
2011. okt. 25. 13:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Most akkor 600 eFt vagy 200 eFt ez az összeg??????????? Jó lenne, ha most már biztosat lehetne tudni!!!
2012. jan. 11. 12:19
 12/12 anonim ***** válasza:

És 2013-ban?

Ezt az egész üzletszerűséget nem értem hogyan állapítják meg. És ha volt egy 3-as ikrem, ezért a 3 babakocsit adom el? Vagy az az üzletszerű, aki megrendelésre árusít?

2013. febr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!