Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vatera futárral lehet olyan...

Vatera futárral lehet olyan szolgáltatást igénybe venni, hogy cserélnék egy laptopot egy telefonra, és ől én elküldöm a futárral a laptopot és vissza meg hozza a telefont?

Figyelt kérdés
Esetleg úgy lehet,hogy elviszi a laptopot,az illető aki cserélni akar megnézi,kipróbálja a laptopot és csak akkor az övé a laptop,ha oda adja a telefont? aztán a futár elhozza nekem vissza a telót és fizetek vagy előre is kifizetném a futárnak csak meg lehetne valahogy oldani!! Postán nem akarom feladni mert féltem a gépet hogy összetörik a sok csomag között:( köszi
2011. okt. 31. 21:29
 1/2 tetro ***** válasza:
nincs ilyen
2011. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Postai után vét.Nem törik össze,mivel szivaccsal kell csomagolni illetve csomagoltatni.
2011. nov. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!