Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lebuktam a hamis iskolai...

Lebuktam a hamis iskolai igazolásokkal és? A többi lent

Figyelt kérdés
Szal lebuktam a hamis iskolai igazolásaimmal és arra lennék kiváncsi hogy mit fogok érte kapni (nem a suliban) azt mondták felhívják azt az orvost aki neve van a pecséten és ja fiatal korú vagyok 16éves
2010. márc. 6. 17:12
 1/10 anonim válasza:
100%
szoptad .Bocs de ez a legnagyobb baromság .Én voltam rendőrségen nem ilyen emiatt hanem egy sokkal kisebb hülyeség miatt és az is majdnem tovább ment az ügyészségre.Ha ez bekerül a rendőrségre akkor ez okirat hamisítás lesz és valószínűleg szüleid sínylik meg aztán meg te .Valszeg az orvos se fog örülni.De lehet megúszod az egészet egy igazgatóival.Azért remélem az utóbbi lesz.Elég kínos rendőrségre menni.Ha meg rabosítanak téged az meg még jobb szerencsére én nem kaptam meg.15/F . Konor94
2010. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha az iskolában van olyan szabály, hogy meghatározott igazolatlan hiányzás után kicsapnak, akkor azt meg fogják tenni (még nálunk volt egy srác, aki hamis papírral kért felmentést tesiből egy évre, amikor ez kiderült, kicsapták, mert összejött sok igazolatlanja).


Az már jobb kérdés, hogy az orvosi igazolás minek számít a Btk. szerint, mert legrosszabb esetben még bíróság és "hűvös" is lehet belőle, de ebben nem vagyok biztos.

2010. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megúszod igazgatóival és két atyai pofonnal...De mindenképp értesítik a szüleid,hiszen ők a törvényes képviselők.
2010. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az igazolást te hamisítottad vagy vetted valakitől, aki erre "szakosodott"?
2010. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen fiatalkorú vagy, de büntethető.

okirat hamisítás.


gratulálok, priuszod lesz

2010. márc. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
remélem nem lesz semmi ügy belölle én nyomtattam a netről töltötem le
2010. márc. 6. 18:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Na jobb lesz ha én is leállítom a haveromat... :S:D Pláne én meg zsaru akarok lenni... :D
2010. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Ne dőlj be azoknak akik itt ijjesztgetni akarnak téged.


Nem lesz priuszod, börtönbe meg végképp nem fogsz kerülni, de szerintem kirúgni sem fognak a suliból. (Ezért legalábbis, ha még csinálsz valamit, akkor viszont sanszos!)


Nekem ettől komolyabb dolog volt és 1 év próbaidőt kaptam csak. Rabosítás (fénykép+ujjlenyomat-vétel) nekem volt, de nem hiszem hogy neked lesz.

2010. márc. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó, te nagyon hülye vagy. Szerinted a rabosítás mi?

Nem priusz?

2010. márc. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A rabosítás rohadtul nem priusz. A priusz bekerül az erkölcsi bizonyítványba, az pedig nekem üres.


Lehet, hogy hülye (hülyébb, mint te?) vagyok, de míg belőled az ész beszél, addig belőlem a tapasztalat...

2010. márc. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!