Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez a "szerződés" akkor így...

Ez a "szerződés" akkor így érvénytelen?

Figyelt kérdés

Béreltem egy raktárat 5 éve. 2 éve új embertől bérlem.

Most vissza kellett adnom. A gond csak annyi hogy én a falra jegyzeteltem és a plakátokat is raktam rá a munkám miatt.

Az előző tulajt ez nem zavarta a mostanit viszont láthatóan igen, olyannyira hogy rendőrrel fenyegetőzik. És bár szerintem nevetséges, azért van bennem egy kis félsz.

A szerződést az előző tulajjal kötöttem, a két tulajban a közös a feleségük. Szóval a volt tulaj volt felesége a mostaninak a felesége. Az ő nevén volt és van is a garázs.

Viszont a szerződésbe még az előző ....-né volt most pedig ugyebár az új férje miatt ....-né lett.

A címe se ugyanaz a válás miatt.

A szerződés így érvénytelen?

Egyébként elég sok dolgot elmulasztottak, az első két évben számlát sem kaptam róla, és még most is vannak régről elmaradt számlák.

Lehet valami bajom ebből? És mégegyszer:

A szerződés a megváltozott név és cím miatt érvénytelen?

Köszönöm előre is!


2011. nov. 1. 13:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen, elvittem mindenemet! Szóval várom hogy mit reagál!
2011. nov. 2. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!