Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meddig lehet ezt bírni?

Meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés

minimálbér 78 000, mégis sokan 40 000 alatt keresnek. rákényszerülnek két állás betöltésére és halálra dolgozzák magukat míg mások meg nem találnak állást... és akkor még a számlákkal küzködnek.


jelentkeznél egy gyorsétterembe... dolgozni és 120 fő jelentkezik egy "állásra".


az egyetemek, főiskolák 100ával ontják magukból évente a friss diplomásokat de minek? évente nem lesz újabb 100 állás...


lehet menni külföldre? menjenek azok külföldre akik ezt tették az országgal!


2011. nov. 6. 16:16
 1/2 Smartguy86 ***** válasza:
Nem lehet teljesen áthárítani a felelősséget másra, ugye tudod?
2011. nov. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

El ne felejtsd hogy a bérlet 16 000 foritn havonta ami lejön a béremből. Az albérlet meg 30 000 vidéken.


Nem ettem, Nem ittam, Nem szórakoztam, Nem tettem félre, Nem mentem nyaralni, Nem fizettem ki a rezsit, a számlákat, a gyerek kajáját, a biztosítást, a benzint, a súlyadót, a gyerek tanév eleji könyveit, a fűtést, a villanyt, a vizet, a gázt, a szemétdíjat, a diákhitelt, nem vettem új ruhát. Viszont elfáradtam...


üdv egy ember aki havi 50 ből él. (nem segély)

2011. nov. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!