Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik közületek valaki két...

Dolgozik közületek valaki két helyen is? Kellene még egy munka, de nem tudom, meddig lehet bírni ugy.

Figyelt kérdés
Főleg ez érdekelne, hogy meddig lehet bírni ha mondjuk egyik teljes munkaidő, a másik mondjuk még 4-5 óra? Nagyon kellene a pénz, nagyobb összeg és sürgősen, ugyh tervezek a jelenlegi munka mellé még valamit vállalni.
2011. ápr. 8. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én két helyen dolgozom,és elég jól bírom..(már lassan 3 éve csinálom így)

Délelőtt lehúzok 9 órát,és este megyek irodába takarítani..Bár mostanában egyre több munka lenne(megkértek,hogy vállaljam el az otthoni takarításukat jó pénzért) Éppen azon gondolkodom,hogy a főállásomat ott hagyom,és bejárónőként,és iroda takarítást vállalnék csak..De ki lehet bírni ha két helyen dolgozik az ember,főleg ha után jó pénzt is kap.

2011. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Nekem egy munkahelyem sincs,
2011. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ els válaszoló, akkor ezek szerint elég jól lehet bírni, szerintem belevágok, nyárra lenne valami valószínüleg amit tudnák a jelenlegi mellett dolgozni.

Másodiknak: sajnálom, hogy nincs munkád, és is csak azért keresek ez mellé még másikat is, mert elég kicsi a fizu itt, nekem pedig nagyon kell a pénz, abból amit kapok meg nem sokat tudok félretenni hónaponta mert elmegy másra ami muszáj dolog.. a munkámat otthagyni viszont nem szeretném még egy ideig.

2011. ápr. 8. 23:07
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok..3 éve két helyre jártam dolgozni,és bírtam.

De nemrég megkértek az irodai dolgozók,hogy nem vállalnám el a lakásuk takarítását is,megfizetnének rendesen.Mivel nemet nem tudok mondani,így szép fokozatosan elvállaltam mindent.Ma már ott tartok,hogy túl sokat vállaltam be.Főállásom mellé már nehezen megy hogy irodát is meg lakásokat is takarítsak..Volt,hogy le kellett mondanom pár lakást..Ezért gondolkodom azon,hogy a főállásomat ott hagyom,és csak bejárónőként dolgoznék,és ha belefér akkor az irodát is..

De hidd el nekem ha fáradt is leszel (mert leszel) minden tök jó lesz amikor megkapod a fizetésedet..Azért az a pénzt mindig jól fog jönni..

2011. ápr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyat válassz ami hetente nem vesz igénybe nagyon sok időt, de jól fizet. Én is most kezdtem egy ilyet, eleinte több időt kell beletenni, de később ha beindul csak pár órát.
2011. ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is munkanélküli vagyok...és sehova nem vesznek föl. Tudom,erről nem te tehetsz,de amikor másodállással kapcsolatos dolgokat olvasok,mindig bepörgök...:(
2011. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!