Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az ACN MLM pénzkeresési...

Az ACN MLM pénzkeresési módszere átverés, vagy működő üzlet?

Figyelt kérdés
Ez az ACN által kinált MLM pénzszerzési lehetőség nem átverés?
2011. nov. 7. 20:08
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
51%

Amennyiben úgy gondolod, valóban piacképes a termékük (elhiszed, hogy azt és annyiért megveszik az emberek), és nem sokallod a belépési díjat (én igen), akkor működhet.


Mondjuk nem értem, ha már MLM, akkor miért mindenféle hülye termékben gondolkoznak emberek.. Ja, nem mondom, csak gondolom, hogy az ACN terméke nem piacképes..

2011. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
24%
Múltkor engem is be akartak szervezni. Hát inkább kihagytam. Az összes MLM egy baromság. Előbb utóbb kiderül, hogy lenyúlják a pénzt és amit befektettél, azt sem kapod vissza. Soha nem vettem részt egy MLM-ben és nem is fogok. De vannak információim az ilyenekről és nem a legjobbak. Eleinte mindegyik jól működik, talán még keresel is vele, utána pedig csodálkozol. :-)
2011. nov. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
40%

"Soha nem vettem részt egy MLM-ben és nem is fogok."

Akkor a véleményed megalapozatlan, az információid pedig felületesek. Én sem véletlenül nem nyilvánítok véleményt a szívkatéterezés vagy a hídszerkezet-tervezés témájában.

2011. nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
41%
Akkor te miért is nem veszel részt benne ? Lehet közvetlenebb infokkal rendelkezem, mint te. És nem kell hinni nekem. Tőlem csináltok, amit akartok. ;)
2011. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
77%

Ha soha nem vettél részt benne, akkor ne is adj tanácsot.

A kérdező felnőtt ember körbe tudja járni a témát és majd eldönti, mit tegyen. De kijelenteni hogy minden MLM rossz, ha nem csináltad még, felelőtlenség.

2011. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
31%
Érdeklődően figyelem milyen MLM-ben veszel részt sikeresen és mennyi ideje.
2011. nov. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
45%

Detto, utolsó, én is tudni szeretném hol tarhálsz, kedves MLM-et védő.

Én sem vettem részt ilyesmiben, és talán azért maradtunk ki belőle, mert messziről bűzlik. Attól hogy külsős véleményünk van, az még lehet releváns. Egyébként én pont azért maradtam ki, mert utánajártam.

2011. nov. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
47%

"Attól hogy külsős véleményünk van, az még lehet releváns. Egyébként én pont azért maradtam ki, mert utánajártam."


Igen. A véleményed pont annyira releváns, mint bármely más olyan területen kinyilvánított véleményed, amivel nem foglalkozol. Egyébként pont ugyanezért nem lettél óvónő, hentes és focista is, gondolom. Ennek mindnek utánajártál, és bűzlöttek, mi? Vagy csak az MLM szakma az, aminek ilyen "gondosan" utánajártál?!? Miért?

2011. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
35%

"tudni szeretném hol tarhálsz"

Szimpi a stílusod! Anjádban, ha már itt tartunk. Bár nem engem kérdeztél. ;)

2011. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
33%
Az MLM nem "szakma" , hanem egy rendszer. Nem emlékszem, hogy bárhol MLM-t oktatnák, melynek a végén egy ezt igazolódokumentumot kapsz. És a kérdésre senki nem válaszolt eddig meglepő módon. Megjegyzem nem "anjádban", hanem anyádban...
2011. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!