Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az ACN MLM pénzkeresési...

Az ACN MLM pénzkeresési módszere átverés, vagy működő üzlet?

Figyelt kérdés
Ez az ACN által kinált MLM pénzszerzési lehetőség nem átverés?
2011. nov. 7. 20:08
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
11%

"De ha már úgy szereted a példákat, ilyen a mobiltelefon is. Állati nagy biznisz, vajon miért nem hálózatban értékesítik? Talán mert van eszük. "


Szeretem a példákat. Ezen a példán keresztül megint bemutattad az értetlenségedet. Sem a BMW, sem a mobiltelefon NEM ideális terméke az MLM rendszereknek, ugyanis ezek nem elfogyó termékek. Ezeket folyamatosan el kell adni, itt nincs az, hogy anyukám rászokott erre a vitaminra, arra a krémre vagy amarra a szappanra, és innentől folyamatosan ezt veszi. Nos, ezért. Nekik valóban van eszük!


Van még ilyen jó példád? :)

2011. nov. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
11%

"De még mindig megmondhatod a tutit, ha mondasz olyan MLM-et ami valóban jó terméket forgalmaz, simán beépülök én is."

Na még valami. A legtöbb nagy múlttal rendelkező MLM cég 100% pénzvisszafizetési garanciát vállal a termékeire. Ezek több évtizedes múlttal rendelkező cégek és termékek. Ha nem lennének jók, már régen tönkrementek volna a sok visszavitt áru miatt. Ez általában elég garancia szokott lenni. Valamiért nem vállal ilyet se a BMW, se egyik mobilcég. Miért? Ezen is érdemes elgondolkoznod, amikor az "MLM termékek silányak", vagy "nem érik meg az árukat" gondolatot dédelgeted a kebleden! Óvjad is ezeket a gondolataidat, mert még szembesülsz pár ilyen ténnyel, és veszélybe kerülnek szegények!

2011. nov. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
37%

Megint csak az arcod lett nagyobb, a monitor mögül persze...


A pénzvisszafizetés pedig rendre parasztvakítás. A nuskinnél speciel az étrend-kiegészítőket csak bontatlan csomagolásban veszik vissza. Ugyan így van az összes kozmetikai terméket szóró MLM-el is. Hogyan próbálnád ki, ha fel se bontod? Egy ilyen garancia mit ér?

2011. nov. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:

"A pénzvisszafizetés pedig rendre parasztvakítás.Ugyan így van az összes kozmetikai terméket szóró MLM-el is. Hogyan próbálnád ki, ha fel se bontod? Egy ilyen garancia mit ér?"


Tévedsz, de a baj, hogy közben magabiztos vagy. Azt állíthatod, hogy a nuskinnél mi van, de talán akkor nézd meg a rendes múlttal rendelkező cégeket! Korlátlan, feltétlen a garancia. Természetesen felbontott csomagra is. Ahham, és az én arcom lett nagyobb. Neked meg remélem az agyad.. ettől az információtól végre.

2011. nov. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
29%

Mondj egyet, aminek ilyen a garanciája. Most vásárolok náluk valamit. De megint csak a levegőbe beszélsz... És ez neked az információ. Nem az. Ez egy állítás, amit semmivel nem támasztasz alá. Én is mondhatom, hogy én futom a 100 métert a leggyorsabban a világon, amíg ezt nem támasztom alá tényekkel addig csak egy önhitt sportmémet fog látni bennem az, akinek mondom.


Nem mellesleg a nuskin éppenséggel egy elég komoly múlttal rendelkező MLM cég, és a maga nemében sikeres is. Tarhál, de jól csinálja.

2011. nov. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
Tudod mit, mondok hármat! Avon, Amway, FLP. Vásárolj valamelyiknél, gratulálok! Mindegyiknél tesztelheted, ha nem tetszik visszakapod az árát.
2011. nov. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

"De megint csak a levegőbe beszélsz... És ez neked az információ. Nem az. Ez egy állítás, amit semmivel nem támasztasz alá."


Tudod, ha nem lennél ennyire buta önfejű, már rég megkerested volna a neten, melyik cég az, aki ilyen garanciát ad. De nem, te lusta vagy, és túlságosan is meg vagy győződve a magad igazáról. Egy biztos, a te hozzáállásodtól és kreativitásodtól egy lépést sem fog előre tenni a világ! :)

2011. nov. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
29%

Az Avon nem MLM rendszerben értékesít, nem is értékesített így soha.


"Tudod, ha nem lennél ennyire buta önfejű, már rég megkerested volna a neten, melyik cég az, aki ilyen garanciát ad."


Nevetséges vagy, mint már ezelőtt jópárszor. Állítasz valamit, amire azt mondom nem igaz, erre én vagyok a buta, hogy nem tudom és nem próbálom megerősíteni? Amit állítasz, talán neked kéne bizonyítanod. Megkeresem a neten? Mégis hogyan? Minden MLM cég ezzel hirdeti magát, a szavát rendre egyik sem állja. Minden ilyen keresés vagy önajnározó, ömlengő MLM cégeket hoz fel, vagy olyan főrumokat, ahol arról érdeklődnek, hogy hogyan lehet azt a bizonyos 100%-os pénz visszafizetési garanciát érvényesíteni is, mivel nekik nem igazán megy zökkenőmentesen.

2011. nov. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:

"Minden MLM cég ezzel hirdeti magát, a szavát rendre egyik sem állja."


Erre nincs már érvem. Eddig azt mondtad, mondjak egyet, vásárolsz ott valamit. Mondtam hármat (szerinted kettőt), erre azzal jössz, hogy nem állják a szavukat... Akkor egyátalán miért kérted, hogy mutassak egyet? Na erre mondtam, hogy ezzel a hozzáállással nehéz dolgod van, meg a környezetednek is. De tudod mit, igazad van! :)

2011. nov. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
29%

Érved eddig se volt sok. Betanult dumád annál több.


Igen, ha mondasz olyat, ott vásárolni is fogok. Amíg ezt nem teszed meg, csak a levegőbe dumálsz.


"Akkor egyátalán miért kérted, hogy mutassak egyet?"


Azt kértem, hogy tényekkel támaszd alá az állításod. "Értő olvasás."


Amway, FLP, csak mondják, a garanciát. Semmilyen papírt nem adnak róla, általában nyugtát sem. Egy ilyen garanciát hogy érvényesítesz? Ez nem garancia, ez ígéret.


Engem ostobázol, de az nem zavar, hogy az Avon nem MLM, csak fújod tovább. És persze a te véleményed többet ér mint a miénk...


Ne hármat, mondj egy céget, ami valóban papíros pénz visszafizetési garanciát ad a termékére.


A "pénz visszafizetés" egyébként külön írandó. Okostojás.

2011. nov. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!