Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék legálisan vagy...

Hogyan tudnék legálisan vagy egy kicsit illegálissan pénzt szerezni?

Figyelt kérdés
Egyszerű ember vagyok nincs nagy anyagi háterem és még nem vagyok 18 de valahogy kellene egy kis pénz.És lécives hanyagoljátok a hülyeségeket Pl: vidd ki a szomszéd néninek a szemetet meg ilyenek .....
2011. nov. 9. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, hogy jutott-e már eszedbe ez: elmenni dolgozni?
2011. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én legutóbb 15q fát hordtam be és vágtam fel egy 10-es ért, és nem is volt azért pénz de kellett nagyon és megcsináltam.

A cigányok sokan itt a lakhelyemen éjszaka lopni járnak és az illegális de nekik jól jövedelmez, van itt a közelemben egy ház amit már teljesen szét szedtek a tulaj németben van és nem néz a házára.. ő baja!

Ill lehet menni vmi boltba kisegítőnek, azt általában keresik.

2011. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni, diákmunkát vállalhatsz, ha elmúltál 16.
2011. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!