Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » ZÁROLÁS KÁRTYA- TELEBANK-...

ZÁROLÁS KÁRTYA- TELEBANK- NETBANK FORGALOM MIATT Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Minap utaltam át egy kis összeget aztán zárolt összegnek felvettek 3x annyi öszeget 2315ft utaltam és 6380Ft-t zároltak lehet nincs köze az utaláshoz nem tudom elsőnek utaltam, és néztem a havi számla történeteket amikor ez fogadot ZÁROLÁS KÁRTYA- TELEBANK- NETBANK FORGALOM MIATT és 2011.11.27 az esedékes nap tegnap azaz 2011.11.10-én utaltam.Mi az a kártya zárolás és a pénz zárolás?

2011. nov. 10. 19:39
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Segíteni sajnos nem tudok.Ugyan ez a problémám.De a dátumot szerintem elírtad ez 2011.10.27.-én történhetett mert a mi számlánkon is pont ezen a napon zároltak x összeget.Ami érdekes hogy ezen a napon vettünk fel pénzt pont azt az összeget amiennyit zároltak.

Nem tudom mi lehet ennek az oka.Talán a bank nem volt kész a pénz kiadásra és ezért zárolt a számlán x összegeket hogy azt be is tudja szedni mire lenulláznád.Vagy nem tudom.Légyszi szólj ha azóta kiderítettél valamit.

2011. nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!