Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 65ezer nettó fizetésből hova...

65ezer nettó fizetésből hova lehet Budapesten költözni (kollégiumba nem vesznek fel), ha enni is kellene, hogy maradjon?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Álljatok össze hárman/négyen és béreljetek egy lakást.
2009. máj. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs még egy olyan ismerősöm, akit ennyire utál a családja, mint engem, hogy nem is támogat senki. Másnak megvan otthon a családi béke, és esze ágában sincs elköltözni.
2009. máj. 9. 11:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Az egyetemen tuti találsz vidékieket, akik kijönnének a koleszből.

Hirdetések is szoktak lenni, hogy 2-3 lány vagy fiú még valakit keres lakásbérléshez.

Nézd a hirdetéseket és a suliban is tegyél ki egyet!

2009. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sulisoknál próbáltam, sulisokat keresnek, olyant nem, aki már dolgozik.
2009. máj. 9. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:
A Pesti est-ben mindig vannak olyan hirdetések, ahol lakótársat keresnek. Én évekig laktam másokkal együtt (egyetemi koleszból két év után kitettek a szüleim "magas" - közalkalmazotti - keresete miatt), nagyon jó buli.
2009. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És van olyan hely, ahova vihetem a háziállataimat is (papagájok és halak)? Mivel elég necces most a munkahely, gyakorlatilag a csőd széléről kell talpra állítani, mert csaló "kollégák" elbántak velünk, és a háziállataim nekem kiegészítő pénzt jelentenek (azon túl, hogy nagyon jól nevelt kedvenceim), csak sok helyen nem fogadják szívesen :-( A családomhoz meg nem akarok visszajönni, ha elmegyek.
2009. máj. 9. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!