Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 3 munka napon belül ha vissza...

3 munka napon belül ha vissza viszek egy vásárolt terméket, blokkal garanciával együtt az üzletbe, hogy nem működik, akkor vissza kapom az árát? Vagy csak ingyen ki cserélik?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 06:05
1 2
 1/18 anonim válasza:
30%
Ha úgy akarod, visszakaphatod az árát, vagy ha kicserélik, akkor a 2 áru közötti árkülönbséget rendezni kell.
2011. nov. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ezt én is remélem.......
2011. nov. 13. 08:20
 3/18 A kérdező kommentje:
köszi zöld kéz ment !
2011. nov. 13. 08:21
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Az első el van tévedve. Azokat az opciókat amit felsorolt maximum akkor ajánlják fel ha a cseregép se funkcionál rendeltetésszerűen. Beviszed ha van azonos készülék kicserélik (itt nem kérheted a készpénzes visszafizetést). Ha nincs felajánlanak egy hasonlót, ezt már nem vagy köteles elfogadni. Sokszor bepróbálkoznak, hogy csak levásárolhatod a termék árát, de ha nem tudnak azonos készüléket adni akkor jár vissza a pénz.
2011. nov. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Így van. Első totál baromságot ír, # 4/4 nyerő.


3 napon belül elromlott termék esetén NEM LEHET JAVÍTANI, hanem CSERÉLNI kell ugyan olyan új termékre. Pénz csakis akkor jár vissza, hogyha nem tudják kicserélni ugyan olyan új termékre a hibásat.


Ha webshopban rendelsz akkor kaphatod vissza a pénzedet, de ott 8 napon belül és indokolni sem kell (aka azt sem kell hozzá, hogy hibás legyen a termék).

2011. nov. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
10%

Második válaszoló van eltévedve!


Ha három napon belül visszaviszed az árut, akkor kötelesek visszavenni, vagy becserélni (ugyanolyan, vagy másmilyen termékre. Árkülönbözet rendezéssel).


Tudom, mert volt már, hogy az árát kértem vissza és volt, hogy másik terméket hoztam el egy üzletből.

2011. nov. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%

Nem, nem kötelesek. Már vagy 6 éve megváltoztatták az ide vonatkozó fogy. véd törvényt.


Csakis hibás terméket kötelesek CSERÉLNI 3 napon belül. Pénzt visszaadni nem kötelesek egyáltalán.


Jó volna utána nézned mielőtt kardoskodsz a baromság mellett.

2011. nov. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
10%
Ha 3 napon belül teszed ezt akkor igen, visszakapod az árát, de ha eltelik mondjuk 1 hónap és 1 év garanciát adtak rá akkor vagy adnak másikat, vagy elviszik megjavíttatni, és ha a másik is ugyanolyan rossz lesz akkor kérheted vissza az árát.
2011. nov. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

NEM NEM ÉS NEM!


NINCS már 3 napos cseregarancia, pláne nem pénzvisszafizetés! Már nagyon régen!


Ne terjesszünk már hülyeséget.


Ezek az ÉRVÉNYBEN LÉVŐ JOGSZABÁLYOK:


49/2003. GKM rendelet

151/2003. Korm. rendelet

+ PTK


Semmi más.

2011. nov. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

kedves válaszolok elmondom (írom hogy mi a baj)


vettem TESCO-ban egy


laark 50.3 navigációs készüléket



[link]



és nem jó. az aksija annyira hogy hiába töltöm órákon át az írja ki hogy : az akumulátor lemerült kérem töltse újra


ha gépről vagy kocsiban töltöm mindig ugyan ez....... (halott az aksija)

2011. nov. 13. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!