Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Credit Express Factoring Zrt....

Credit Express Factoring Zrt. Mi ez a cég? Tudom elvileg behajtó cég, de neten semmi érdemlegeset nem lehet találni róluk, sőt, inkább azt hogy ez kamu, normális weboldaluk nincs.

Figyelt kérdés

Kaptam tőlük sima levél formában egy csekket,hogy megvásárolták a MÁV-tól a büntetés behajtás jogát,és kérnek tőlem 21000Ft-ot.De nem ajánlottan jött,meg semmi.Most mit csináljak?

Valaki ismeri ezt a céget,volt már vele ügye?


2011. márc. 2. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Dobd a kukába. Ha nem ajánlott, nem írtad alá, hogy átvetted, akkor viccnek is gyenge.
2012. nov. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is kaptam most egy ilyesmit. Történt valami azóta az ügyben?
2013. ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én nem szórakoznék annyira ezzel.. ugyanis ha credit expressnek nem fizetsz, akkor megy a MOKKhoz, Közjegyzői kamara a mokk.. az pedig átadja bírósági végrehajtónak.. Ezt onnan tudom hogy volt benne részem.
2014. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
olyannyira h 176ezerből 305ezer tartozásom jött ki.
2014. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!