Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Western Union pénzfelvétel,...

Western Union pénzfelvétel, felvehetek én is? LENT

Figyelt kérdés
Csak azt szeretném tudni, hogy 14 évesen is fel lehet venni a Wester Unionnál pénzt? Persze Személyim van.
2011. nov. 14. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Küldött neked valaki pénzt?

Miért nem őket kérdezed? Mi nem vagyunk ügyfélszolgálat.

2011. nov. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy csak 18 életévet betöltött személy vehet át pénzt. Az előttem szóló elég bunkón fejezte ki magát. Ugyan is ha a kérdező nevére küldenek pénzt. A Western Union továbbítja, de nem fogja kézbesíteni. Akik feladnak pénzt Angliából, Amerikából stb. Nem beszélik a nyelvet vagy egyéb okok miatt nem tudakoztak róla, Azok nem tudják megkérdezni hogy lehet-e 14 éves fiatalkorú gyermeknek utalni. De szinte 100%-ban biztos vagyok benne hogy csak 18 éven felüliek tudnak pénzt küldeni illetve átvenni. De ha veszed a fáradtságot besétálsz és megkérdezed ott biztos részletesen megmondják hogy igen lehet vagy ellenben nem. ÜDV.
2011. dec. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, mindenki vehet fel WU-n keresztül pénzt, ha van arcképes igazolványa, és elmúlt 14.


(Nem kell a személyi hozzá, csak a 'receive money' nyomtatvány hibátlan kitöltése.)

2011. dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 getsun válasza:
Csak 18 éven felül lehet!!! Nemrégiben megérdeklődtem.. szükség volt rá.:)
2014. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csilllaa válasza:
Akkor hány éves kortól szabad felvenni a Western Union-on pénzt?
2017. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!