Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segélyt kapok, és a férjem...

Segélyt kapok, és a férjem talált munkát, mi lesz ha nem szólok senkinek, és továbbra is kapom a segélyt?

Figyelt kérdés
Rendszeres gyermekvédelmi segélyt kapok , 3 gyerekem van és a férjem eddig munkanélküli volt. Tegnap sikerült munkát találnia németországban, és már alá is írta a szersződést. Ma bementem szólni a polgármesteri hivatalba, hogy a férjem munkát kapott, de csak annyit mondtak, hogy vigyem be a munka szerződést. Karácsonykor jön haza a férjem. Mi van ha be sem viszem a papírt? Még csak a nevemet sem kérdezték meg.

2011. nov. 15. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ügyeskedj. Mindig megtalálják ha valaki jogtalanul vesz fel segélyt. Majd pár hónap múlva küldik az értesítőt, hogy fizesd vissza amit kiutaltak.
2011. nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz lesz, mikor egyszerre, kamatosan vissza kell fizetni.

És esetleges bírság...

2011. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A rendszeres gyermekvédelmi segélyedet,nem veszik el azért mert a férjed munkát talált,ha ilyet tesznek akkor be kell őket panaszolni.

A gyermekvédelmi segély neked alanyi jogon jár,mivel nagycsaládos vagy a 3 gyermek miatt,hidd el tudom,nekem is 3 gyermekem van,és férjem 8 éve hivatalosan dolgozik,és nálunk felsem merült ilyen hogy elvegyék.

2011. dec. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!