Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nem vettek fel állásinterjú...

Ha nem vettek fel állásinterjút követően, kérhetem-e adataim törlését?

Figyelt kérdés
Milyen törvény szerint kérhetem egy cég részére bocsájtott adataim (önéletrajz által tartalmazott SZEMÉLYES adatok) teljes eltávolítását, megsemmisítését?

2011. nov. 18. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A személyiségi jogaid védelmében. EGyszerűen hívd fel őket, vagy írj egy mailt és törlik.
2011. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Elvileg törlik az adataidat, de a gyakorlatban nem.


Amikor elkezdtem munkát keresni, örültem egy lehetőségnek, és elküldtem a pályázatom sok helyre.


Nagyon kellett a munka és az apró betűket a hirdetés végén nem olvastam el. Novemberben jelentkeztem a TRENKWALDER egyik hirdetésére, aztán teljesen véletlen megtudtam, hogy a végén a munkáért ketten voltunk versenyben.


Azért a másik jelölt mellett döntöttek, mert korábban a Trenkwaldernek más jellegű állásra is elküldtem a pályázatom, amit ők évek óta tárolnak.


Ezek után kértem őket hogy minden eddigi pályázatomat töröljék az adatbázisból.

Az ügyintéző pofátlanul azt válaszolta, hogy annak az irodának szóljak, amelyiknél rögzítették az adataimat.


Alapból bunkóság! Honnan tudjam melyik irodához került a profession.hu-n leadott pályázatom?


Nincs egy olyan szabály, hogy egy bizonyos idő, pl 90 nap után ki kell törölni, vagy legalábbis meg kell semmisíteni az adatokat?

2012. febr. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Barbe téged becsaptak, az már le volt vajazva
2012. febr. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!