Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mégsem 3 hónap a munkanélküli...

Mégsem 3 hónap a munkanélküli segély?

Figyelt kérdés
8 év munkaviszonyom volt, szeptemberben felmentettek a munkavégzés alól, tehát kirúgtak. A munkaügyiben azt mondta az ügyintézőm hogy megkapom a maximálisan adható három hónapos segélyt. Ma kellett jelentkeznem. Mondtam hogy ha lejár a segélyem december közepén, akkor szeretnék majd közmunkára jelentkezni. Megkérdeztem a feltételeket. Első sorban ahhoz kötik hogy van-e még kereső a családban, ha igen akkor mennyi a keresetük. Ha meghaladja a keretet, akkor nincs szükség közmunkára, mert van aki eltartsa az embert. Aztán mondta az ügyintézőm hogy nekem még 900 napom bent maradt, és nem tudja hogy hogyan lesz elszámolva, mert nem tudja még senki sem hogy ilyen esetben jár-e továbbra is segély a 3 max hón felül, vagy nem, és akkor elvesznek a bent maradt napok. Szerintetek helyes lenne ha elvesznének a napok?
2011. nov. 22. 14:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!