Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gyed, gyes alatt járó szabadsá...

Gyed, gyes alatt járó szabadság kiszámításában kérnék segítséget!?

Figyelt kérdés

2008 áprilisától 2008 december 13-ig táppénzen voltam,veszélyeztetett terhesként.2008 decemberben szültem ekkor voltam 31 éves,6 hónapig tgyás-t kaptam majd következett a gyerkőc 2 éves koráig a gyed és 3 éves koráig a gyed.

Minimálbért kaptam a munkahelyemen.

Segítene valaki kiszámolni,mennyi szabadságom halmozódott fel pontosan,mert dec.13.-án lejár a gyes és a főnököm nem kíván vissza venni.Ki kell fizetnie a szabadságokat?


2011. nov. 22. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A szabadság kiszámolásban nem tudok segíteni, de ami felhalmozódott azt mindenképp ki kell fizetni,én úgy tudom egyébként ,hogy a gyes után egy hónapig enm küldhet el max. csak közös megeggyezéssel.
2011. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annyit mondjuk biztos,hogy a szabadság a gyásra, és a gyed első évére jár (vagyis az új szabályok szerint már nem,de az rád még nem vonatkozik).
2011. nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocs rosszul írtam,3 éves koráig gyes.
2011. nov. 22. 16:33
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor a gyed 2. évére és a gyesre nem jár semmi?
2011. nov. 22. 16:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen így van , arra sajnos már semmi nem jár.
2011. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!