Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismeri valaki az Arbeit Linie...

Ismeri valaki az Arbeit Linie Információ és Szolgáltató Kft-t? Mit tudtok róla?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 18:30
 1/4 anonim válasza:
Bennük megbízhatsz.Nem egy ismerősömet és engem is kijuttattak dolgozni, és nagyon korrektek.Ez nem átverés, nyugodtan belevághatsz.Személyes találkozás után írjátok alá a szerződést, mindent megbeszéltek, és teljes körű szolgáltatást kapsz tőlük.Én azóta is tartom velük a kapcsolatot, és mindig segítőkészek.Kevés az olyan közvetítő, aki nem veszi le rólad a kezét azután sem, hogy teljesítette a küldetést.Én csak ajánlani tudom őket.
2012. jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ezt a céget gyorsan felejtsd el!!!!Lehúznak, hitegetnek, aztán leráznak.Erről szól az egész.Csalók!
2012. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sosem tudhatod, hogy nem-e pont a kérdéses cégtől így agyondícsérő szöveget egy stórman.

A google-be szoktam beírni a következőket:

"Cégnév fórum"

A cégnév helyére értelemszerűen azt, amiről információt keresel. Találatként kiad sok fórumot, ahol az adott cégről van szó. Általában ezeken a fórumokon a sok komment alapján alapján kiderül az igazság. Ha sok panaszkodó és csak néhány túldicsérő komment van, akkor több, mint gyanús. Ha csak néhány lehúzó és sok pozitív komment, akkor érdemes velük foglalkozni.


Például egy találat:

[link]

2012. máj. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szóba se álljatok vele ez egy egy emberes kft. Balla János Siófok: 1 hónapos szerződés 25e ft +áfa a közvetítésér,ami annyiból áll,hogy ad 20 munkalehetőséget (amit szerintem a netről szed le) abból választhatsz visszaküldöd amit vagy amiket választottál és ő állítólag megpályázza azt a helyet részedre. Ennyi a munkája ezért a pénzért,...de munkát nem tudott szerezni 1 hónap alatt!!!
2013. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!