Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tapasztalatok ebayen ruha...

Tapasztalatok ebayen ruha vásárláskor?

Figyelt kérdés
Ruhát szeretnék vásárolni de nem nagyon "merek". Méret táblázat meg van adva mint pl.: L-es méret az EU size. Shoulder 43 cm, Chest 100 cm, Lenght 76 cm, Sleeve 63 cm. Én megmértem egy ruhámat és L-es méretben mások voltak a szám adatok. L-es méretű ruhákat hordok.Némelyik ruhánál kicsit nagy is rám. Lemérve XL-es jött ki a táblázat szerint, de koránt sem vagyok akkora darab. Ilyenkor az L-es vagy az XL-es méretet vegyem? Tudom hogy eltérő, de nektek jó volt a méret vásárlás után??
2011. nov. 28. 00:09
 1/3 mistyc7 válasza:
Eléggé lutri!:) Pl. én úgy vettem észre,h.a német L néha a magyar XL-nek felel meg(s így van ez a többi mérettel is)!:/ De talán a centik nem hazudnak... Nézd meg,h.van e cseregarancia az árúra! S hogy hány nap!
2011. nov. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 termékről lenne szó...az egyiknél 7 napos a cseregarancia a másiknak 14 nap...Kínából lenne a szállítás.
2011. nov. 28. 09:05
 3/3 anonim ***** válasza:
A kínaiak mshogy méreteznek. Amik náluk M-es, az nálunk S-es, XS-es. Ha nem kínai, akkor is a konkrét méreteket nézd ne azt hogy L-es vagy XL-es.
2011. nov. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!