Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átvertek, hogy hajtsam be a...

Átvertek, hogy hajtsam be a pénzem?

Figyelt kérdés

Többször vásároltam már a jatekaim.hu-n keresztül, de most kivételt tettem, mert 2 játékot vehettem meg egyszerre 17.000 ért ( MW3 bontatlan és Revolution bontatlan) Pénz elutalva, de azt mondja, hogy nem érkezett meg. már 40x Leellenőriztem, hogy jó helyre utaltam e, de jó helyere ment. 8. munkanapja utaltam, tehát meg kellett érkeznie a pénznek.

Személyesen bementem a bankba, a "tranzakció sikeres volt"! Szóval tuti hogy megérkezett hozzá csak szépen átvert :S a nevét tudom semmi mást, és ráadásul olyan neve van, hogy csak fb-on 500 talált volt rá... szűkíteni se tudom :S


Ilyenkor mi a francot lehet csinálni???

Neve alapján esetleg hogy tudnám megkeresni vagy tudok egyáltalán tenni bármit? Vagy várjak hátha még is küldi és nem vert át?


érdemes feljelenteni 17 ezerért? rendőrség tudna vele mit kezdeni? banktól kikérik a nevét címét mondjuk?


2011. nov. 28. 18:49
 1/3 anonim válasza:
Hogyne!Semmiképp se hagyd rá,azért ez nem kevés pénz!
2011. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre jó a tori csak kérni kell ha nincs és ingyen van, feljelentheted igen és ha a rendőrök is úgy akarják akkor nyomra fog kerülni.
2011. nov. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csalásért feljelentést lehet tenni - bankszámlaszám alapján ki fog derülni kiről van szó és utána fizetési meghagyást lehet indítani
2011. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!