Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Young&Creative cég ugyanaz,...

A Young&Creative cég ugyanaz, mint a Marketing Oktatási Intézet? Voltam állásinterjún, természetesen mehetek próbanapra. Igazából kuponokat kell eladni? Házalós meló? Aki tud valamit a cégről, írjon!

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit mondtak mi a munka? Még jobb lenne egy munkaköri leírás ami a munkaszerződésed része lesz.
2011. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmi konkrétat. próbanap után írattak volna velem egy tesztet és ha jól töltöm ki, felvesznek. Miért? Te kaptál munkaszerződést munkaköri leírással?
2011. dec. 6. 13:37
 3/5 anonim válasza:

Házalós munka, bemész minden céghez, vállalkozóhoz, intézményhez, és próbálod eladni a szar kuponokat. Munkaszerződés van, csak kamu, mert 4 órára vagy bejelentve, és bruttó 39500 Ft-ra, ami meg se kapsz, csak minden eladott kupon után egy ezrest feketén.

Ja, és 2 hónapja várom az igazolást a munkaviszony megszűnéséről, addig nem tudok új munkát találni. Ülnek rajta!!

SENKI SE DOLGOZZON NEKIK!!

2012. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sági Keve válasza:

Én náluk melózok, nemrég kerültem be, de máris van szerződésem, és többet keresek ezzel a "házalós" melóval, mint koordinátorként az Audinál.

Egyébként legalább 200 cégről van itt fent szöveg.

Sok helyre azért nem mentem el interjúra, mert nagy okosok lebeszéltek itt... pedig tessék.

Nekem bevált... nincs rizikó, próbáld ki meglátod, bármikor ott hagyhatod, ha nem tetszik.

2012. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zoli1984 válasza:

Üdv!

A barátnőm ott dolgozik, neki jól megy és jól keres...

Vannak szintek, amiket el lehet érni, lehetsz náluk iroda vezető, ő most erre gyúr.

Ő szereti, nekem meg tökmindegy.

2012. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!