Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amerikában és Németországban...

Amerikában és Németországban is olyan sok informatikus van mint Magyarországon?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy Magyarországon Dunát lehet rekeszteni az informatikusokkal, annyi van belőlük. EZ Amerikára és Németországra is igaz? /Akármilyen informatikusra gondolok/

Amúgy vagy informatikus, vagy fordító vagy vegyész szeretnék lenni. Az infót szeretem, az idegennyelvekhez jó érzékem van nagyon, a kémiát is szeretem és vonz a vegyészkedés, de a vegyésznek nagyon kell fizika és matek, és ezek sajnos nem mennek annyira :S. (Tudom informatikushoz is kell a matek, de úgy azért olyan szinten megyeget.)


2011. nov. 30. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Jelenleg a legtöbb lehetőség az IT szektorban van mind itthon, mind pedig a többi országban. Sajnos itthon nagyon sok kókler van a szakmában és ők nem találnak melót, de aki igazán otthon van az IT témában az talál munkát. Ha az infót választod, akkor arra figyelj hogy amit a suliban tanulsz, az csak egy alap, ha igazán jó akarsz lenni, akkor járj utána a dolgoknak magad! Pl. olvasgass külföldi szakmagazinokat stb. Én pl. olyan témán dolgozom, amit a suliban csak egy rövid ideig tanultunk, a többit autodidakta módon sajátítottam el.
2011. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!