Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek pénzt?

Hogy szerezzek pénzt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elég nagy gondban vagyok.A kisebbik fiam nemrég lett bölcsis, h elmehessek dolgozni.

Sajnos sokat volt beteg, így nem tudtam munkát találni, folyamatosan keresgélek, de semmi.

A férjem alig keres valamit, ráadásul elég pocsék a házasságunk is, sokat nem ad haza.Most meg még az is jött, h volt vmi tartozása amit nem tudott fizetni, így vonják januártól a fizetése 33%-át.Így is szinte a semmiből.Én alig kapok vmit, gyesen vagyok, ha a hónapban kifizetünk mindent még akkor is marad vagy 30.000 ft elmaradásom és a tulaj tuti nem fog örülni, nagyon hirtelen haragú.Ráadásul kajára egy fillér sem marad így se.Se karácsony, se semmi.Honnan a fenéből tudnék pénzt szerezni míg nem tudok elhelyezkedni v legalább erre a hónapra, h kijöjjünk?:(((

Segítség nincs, rokonok nem élnek, kölcsön kérni nincs kitől és ha lenne akkor is bizonytalan lenne a visszafizetés:S

Kb január-február környékétől tudna egy lány segíteni a gyerekmegőrzésben ingyen ha beteg lenne a kicsi, addig dolgozni se nagyon tudnék akkor se ha felvennének mert melyik munkahely viseli azt el, h dolgozok pl 5 napot és rögtön szabi a gyerek miatt?:((((


2011. dec. 2. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:
kérjél rendkívüli gyereknevelési segélyt az önkormányzaton, a felesleges dolgaitokat meg tedd fel a teszveszre
2011. dec. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!