Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megbüntethet-e az Artisjus?

Megbüntethet-e az Artisjus?

Figyelt kérdés
Bő másfél évvel ezelőtt én és pár barátom rendeztünk egy kisebb fajta zenei "fesztivált", tulajdonképpen egy nagyszabású házibuli volt és a helyi fiatal bandáknak adtunk lehetőséget, hogy előadják saját zenéjüket, (kb. 10-12 fellépő), max 150 ember jelent meg. A hetekben kaptam egy felszólítást az Artisjustól, hogy jogdíj rendezése végett töltsem ki az adatszolgáltatási lapot. Mit válaszoljak, hogyan töltsem ki a lapot vagy egyáltalán mi a teendőm? Nem értek ehhez az egész dologhoz, én csak egy bulit szerveztem most meg zaklatnak ilyenekkel... Köszi a segítséget
2011. dec. 7. 15:53
 1/2 tetro ***** válasza:
írd tele a fellépő együttesek kamu számcímeivel
2011. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell fizetni, ha olyan számot is adtak elő, amelyik az Artisjusnál le volt védve. Ha kizárólag élőzene volt a helyi együttesek nem jogvédett számaival, akkor nincs semmi teendőd. Ha cd-ről is ment zene, akkor viszont már fizetni kell valamennyit. Hívd fel az Artisjust, és kérdezz rá, mit akarnak tőled.
2011. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!