Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol találok valakit, aki...

Hol találok valakit, aki átutalja nekem?

Figyelt kérdés
A következő a problémám: Vettem egy szandit teszveszen, megkaptam a számlaszámot, ahová utalhatom a pénzt. De eltűnt a a levelem (lehet kitöröltem véletlenül), és nem tudtam csütörtökön utalni. Ma zárva volt a bank:( Csak kedden tudok utalni, de félek azt hiszi átverem és nem fog addig várni. Van itt olyan ember, aki átutalna nekem 800ft-ot, a nőnek, akitől vettem? Kedden utalok 1000Ft-ot a számlájára annak, aki segít:) Előre is köszönöm!
2009. máj. 15. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz be teszveszen, ahol látod a megnyert aukciódat. Azon látszik az eladó neve. Az eladónak pedig tudsz küldeni ott üzenetet, hogy kedden tudod utalni, és mindenki rendben van úgy.
2009. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!