Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri még aranyba...

Szerintetek megéri még aranyba fektetni?

Figyelt kérdés

Van egy kis félretett pénzem a bankba, és arra gondoltam vásárolok befektetési aranyat. De nem tudom, hogy jó ötlet e. Egyik oldal azt mondja lefele megy az arany ára, mert sokan vásároltak, másik oldal pedig, hogy egy év múlva duplája lesz kb.

tanácstalan vagyok.

szerintetek?


2011. dec. 15. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Fizikai aranyat csak hosszu tavon erdemes vasarolni. Ha spekulalni szeretnel olcsobban is megteheted.
2011. dec. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
például? :)
2011. dec. 15. 13:59
 3/6 General ***** válasza:
Szerintem ha még ennyire nem értesz hozzá, akkor jobb lenne, ha nem vennél. Inkább kérj segítséget profiktól, vagy nézd meg, milyen befektetési alapok vannak.
2011. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Spekulaciohoz sok brokernel lehet valutak, arany, nyersanyagok, reszvenyek derivativaival kereskedni ami joval kevesebb fedezetet igenyel.
2011. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

befektetesi arany ara esik,mert sokan veszik,teny.

vagy vegyel fazonekszert,amit el is tudsz araban adni,ha ugy adodik,vagy kovet(gyemant,gyongy)ami tartja az erteket,vagy keress olyan emberkeket,akik segitenek forgatni a penzed.

:)

lehetoseg van,csak tudni kell vlee elni.

2011. dec. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"befektetesi arany ara esik,mert sokan veszik,teny. "


Ez nagyon értelmes megállapítás volt.

2012. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!