Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy álljak neki diákmunkát...

Hogy álljak neki diákmunkát keresni? 15/L

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, szünidőben 15 év fölött, szülői engedéllyel meg valami sulilátogatási papírral már lehet dolgozni, gyakorlatilag minden korrekt, tisztességes munkát elvállalnék (akár címerezés, árufeltöltés stb.), gyakorlatilag az egész nyaram szabad. Hogy áljak neki diákmunkát keresni? Milyen munkát érdemes bevállalni hosszabb időre? Köszönet! (:
2011. dec. 17. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézz körül a neten tele van állás ajánlatokkal..
2011. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
csak és kizárólag diákmunka szövetkezeten át keress munkát a te korodban
2011. dec. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Nézz körül a neten tele van állás ajánlatokkal.."


Még jó, hogy fotelban ülök, különben lefordultam volna a székről a röhögéstől.

2011. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Diákszövetkezeteknél kell megnézni a munkákat. Regisztrálni kell, és bemenni hozzájuk.

Ezeket nézd meg: [link]

[link]

[link]


Azt ajánlom, hogy ha nyáron akarsz dolgozni, már májusban kezdj el keresni, sőt áprilisban, mert utána már semmilyen munka nem lesz! Sok sikert!

2011. dec. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi minden választ! (:
2011. dec. 19. 17:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Meló diákon (pécsi iroda) néztem körül és ott 16 évtől írja a munkaadást, 15 évesen kellő papírokkal érdemes bemenni az irodába kérdezősködni?
2012. jún. 1. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!