Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Összetört a csomag tartalma,...

Összetört a csomag tartalma, mire ideért. Van valakinek tapasztalata a postai kárrendezésről?

Figyelt kérdés

sziasztok! a vásárolt tányérkészletem két darabja miszlikbe törve érkezett meg, pedig az eladó gondosan csomagolta, és értékbiztosítva, törékenyként lett feladva. Nekem kell bemennem a postára jegyzőkönyvet felvetetni, azt már tudom. Volt már valakivel hasonló? Van remény, hogy kártérítést fizessenek? Mennyire nagy procedúra ez?

nagyon el vagyok keseredve, mert ajándéknak szántam a készletet, amit már hiányosan ugye nem adhatok oda... az eladót nem hibáztatom, tényleg gondosan járt el. Kívülről nem látszott hiba a csomagoláson, a postás pedig rohant tovább, nem volt idő arra, hogy a jelenlétében bontsuk ki...

Köszönöm, ha írtok!


2011. dec. 19. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a postának fizetnie kell abban az esetben, ha "értékbiztosított küldeményként" adta fel a feladó, ami a leírásodból is kiderült. A lezongorázási idő nem tudom mennyi ideig tart, de menj mihamarabb a postára.
2011. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"a postás pedig rohant tovább, nem volt idő arra, hogy a jelenlétében bontsuk ki..."


Akkor neked meg nem kellett volna átvenni. Le fogják tagadni, mint csillagot az égről, azt mondják majd, hogy te törted össze otthon, mert az átvételkor nem jelezted, hogy hibás...

2011. dec. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

átvételkor kellett volna megnézni. Így elég cinkes megolgóldani a kártérítést.

Próbáld meg hátha sikerül.

2011. dec. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!