Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol találok olyan oldalt, ami...

Hol találok olyan oldalt, ami a szupermarketek sör árait összehasonlítja nekem, vagy ahol megtalálhatom mindegyiknek az sörkínálatát?

Figyelt kérdés
Az áruházak saját honlapjain egyszerűen képtelenség navigálni, az árusított termékek felét nem is írják ki, stb... Szilveszteri bevásárláshoz kellene és nem akarom körberohangálni az egész várost hogy árakat hasonlítsak össze.
2011. dec. 19. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehol. Hetente akár többször is változnak az árak, nem véletlen, hogy a saját honlapjukra sem írják mindig a változásokat. Vedd meg ott, ahol nagyobb akció van, túl sokat ez amúgy se számít.
2011. dec. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem számít, mert így még körülbelül sem tudom, mi mennyibe kerül. Nekem meg pontosan kell.
2011. dec. 20. 20:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!