Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy cég a weboldalán pénz...

Ha egy cég a weboldalán pénz visszafizetési garanciát ígér, amit aztán nem tart be, ám a megrendelője egy Kft, aki nem minősül fogyasztónak, milyen jogorvoslati lehetőségei vannak?

Figyelt kérdés

Cégünk megrendelt egy szolgáltatást nagyon sok pénzért.

A szolgáltató és köztünk vita lépett fel a teljesítést illetően.

A cég weboldalán és reklámjaiban többször említ pénz visszafizetési garanciát. Mégsem hajlandó visszafizetni a pénzt.

Milyen jogszabályra kell hivatkozni.

A prémiumom múlik rajta! Sajnos én voltam aki az interneten keresve megtaláltam ezt a céget.


Tehetek-e panaszt valahol?



2011. dec. 21. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha olyan hamis informaciokat tartalmaz a reklam mely befolyasolja felhasznalokat a valasztasukban akkor a Gazdasagi Verseny hivatal foglalkozik az ugyel.

Az hogy mennyire meriti ki ezt a doglot nem tudom, bongeszd at a szerzodest elsokent. Szerintem jobban jarsz ha a cegetek ugyvedjehez fordulsz.

2011. dec. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A gazdasági versenyhivatal csak a fogyasztókat érintő ügyekkel foglalkozik, a kft nem tartozik a védelme alá - ezt írják.


A honlapon kinn van a pénz visszafizetési garancia. De a szerződésben nem szerepel.


Ha valaki tudna segíteni, ért a témához, nagyon megköszönném!

A prémiumom múlik rajta.

2011. dec. 22. 07:16
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát, nem csodálom, ha a garancia ígéretekkel olyan sok céget és embert átvernek.


Itt sincs senki az értelmes választ adott volna.


Pussz

2012. jan. 30. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!