Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az elől kapcsos gyerek fülbeva...

Az elől kapcsos gyerek fülbevalók biztonságosak?

Figyelt kérdés

Pl itt az első vagy a második: [link]


Csak nekem tűnik úgy hogy bármikor kikapcsolódhat?


2011. dec. 18. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, eddig egyetlen egyszer esett ki a füléből. 2,5 éve benne van.:)

3 éves kislány

2011. dec. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első fülbevalóm még a kórházban került a fülembe, ilyen elöl kapcsos karika volt egy pici kővel, van is hasonló az oldalon, amit linkeltél. 6 éves voltam, mikor kikapcsolódott, és sajnos az oviban elhagytam. A bedugós fülbevalókkal sokkal többet "szenvedtem", sokat el is hagytam.

21/l

2011. dec. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom,de mi nagyon megjártuk.Azt hiszem a miénk hátul kapcsolós volt.

Egyszer csak eltűnt a fülébe a hús között a fülbevaló.Gondolom belefűrodott,ahogy aludt.Szólt is,de nem hittem el.Éjszaka kínok kínján a férjem szedte ki.Hát nem volt fájdalommentes az biztos.De ezt csak sebészeten tudták volna kiszedni,Ki se látszott még a hegye se.

Azóta nagyon tartok a fülbevalóktól.


4 gyerkőc anyukája

2011. dec. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én 2 évesemnek olyasmi van, mint a macis. Nem kapcsolódik ki, ha rendesen illeszkedik bekapcsoláskor. Nálunk az egyik ici-picit el volt deformálódva, szét is nyílt olykor, de összenyomogattam, amikor egyszer fülön kívül volt, azóta nincs gond vele.
2011. dec. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!