Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Adott már valaki kölcsön...

Berke Sándor kérdése:

Adott már valaki kölcsön pénzt magánszemély ként?

Figyelt kérdés
Mik a feltételei? Ki tudna nekem kölcsön adni pénzt kamatra heti vagy havi törlesztéssel 45ezer forintot? És hogyan lehetne ezt megoldani kell e hozzá jegyző vagy valami ilyesmi
2011. dec. 27. 16:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszönöm eddigi válaszsaitokat. Én egyetimsta vagyok és szeretnék kölcsönt kapni csak nem szeretnék bankhoz fordulni. Mert az a lényege hogy szüleim ne tudjanak rólla. ha valaki tudna segíteni kérem írjon.
2011. dec. 28. 13:09
 12/14 anonim ***** válasza:

itt a válaszod okoska :)

számomra egyértelmű volt, hogy ez a kérdés egy burkolt felhívás amit mosta kérdező kommentjével meg is erősített!


A főnök pedig adhat kölcsönt egy közvetítő cégén át

lakás auto..stb formájában, amit az alkalmazott visszalizingel.


Egyébként kérdező nincsenek barátaid? esetleg az be szokott válni :)

egyébként meg nem tudom milyen egyetemre jársz de alap dolog, hogyha nem a szüleid ingóságaira veszel fel pénzt akkor nem tudnak rolla a szüleid ha csak n nem magánnyomozók.

De ehez lenni kell fizetésednek

2011. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy csak ösztöndíjam van de arra nem ad kölcsönt sem a provident sem másmilyen bank.. A barátaim pedig nem állnak olyan jól anyagilag hogy tudjanak adni. :(
2011. dec. 30. 00:27
 14/14 anonim ***** válasza:
kérj 5ezreket több embertől
2011. dec. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!