Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha én beadom a Pannonwork-nek...

Ha én beadom a Pannonwork-nek a következő félévre az iskolalátogatásit, de én onnan teszem fel márciusban kiiratkozok, attól még abban a félévben dolgozhatok a Pannonworknél által mint diák?

Figyelt kérdés
Remélem érthető a kérdés. Ha nem nyugodtan kérdezzetek. :)
2012. jan. 2. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

márc-ban kiírtakozol suliból, ha jól értem. hivatalosan csak márcig van akkor jogviszonyod, tehát nem dolgozhatsz. ha mégis dolgozol, és lebuksz, akkor azé a felelősség, aki tudott róla. Azaz a pannonwork mondhatja, h ő nem tudta, és jól megbüntetnek téged. A dikmunka után is 2011. szept-től lejelentési kötelezettség van, azaz az APEH (NAV) megkapja a munkavállalók listáját, amely összefut az okt-i intézmények listájával (nappali tagozat), azaz nagy a lebukás veszély.

Ha lebuksz visszamenőleg kamatostul be kell fizetni az össze elmaradt járulékodat, amit felnőttként kellett volna :-(

2012. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

előző vagyok

a pannonworktől iratkozol ki márcban?

2012. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, a suliból. És az a kérdés az, hogy ha én csak példának okáért márciusba kiiratkozok a suliból (19 vagyok) akkor attól még ha be vagyok iratkozva a Pannon Workbe mint diák, akkor attól én még teszem fel áprilisba dolgozhatok-e náluk mint diák.
2012. jan. 9. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!