Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay es rendeslésnél mitől...

Ebay es rendeslésnél mitől függ egy termék végleges ára?

Figyelt kérdés

Ebay rendszerében mitől függ egy PC végleges ára amit U.S.A-ból az oldalon 19 000 Ft-ért árulnak.Tehát ha megrendelem akkor gondolom vámköteles plussz szállítási költség stb.Aki járatos az ebay-en történő vásárlásban az kérem segítsen.


segítségnek itt link hogy konkrétabb legyen:


[link]


2012. jan. 3. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Angliából hozattam gyógyszert,nekem 4 fontot számitottak fel szállitási költségnek,de gondolom Amerikából drágább...
2012. jan. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az is érdekelne ,hogy milyen összeghatárok vannak a különböző országokból jövő árukra ami után már kell vámot fizetni.
2012. jan. 3. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:
A kapcsolatfelvételt még nem próbáltad az eladóval?Mert neki kéne tudnia,hogy mennyi lesz a teljes költség?
2012. jan. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,megpróbálom,bár már berozsdált az angoltudásom egy kicsit.De ha valaki konkrétabbat is tud az írhat.
2012. jan. 3. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!