Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 68 éves fodrász vagyok. Mi a...

Hegvari kérdése:

68 éves fodrász vagyok. Mi a legkedvezőbb forma a lányom vállalkozásában dolgozni? 4 órás alkalmazott vagy megbizási szerződés? Ugy tudom a segitő családtag nem lehet nyugdijas. Idáig nyugdij melletti vállalkozóként dolgoztam itt

Figyelt kérdés
2012 -be visszaadtam a vállalkozóit mert embertelen költségek lesznek
2012. jan. 4. 08:47
 1/1 Dudok Andrásné ***** válasza:
Neked már 68 évesen igazán nem sok a járulékod. Másodállás és 6300. ft körül kell fizetned.Csak annak több, mint nekem, aki még nem érte el az öregségi korhatárt. Én most megyek 59 évesen és nekem lenne sok, de megoldottuk.A segítő családtag már nem létezik, a többire nem tudok neked válaszolni. Menj be az illetékes APEH hez és az ügyfélszolgálaton minden elmondanak.Nekem is ők segítettek. Addig viszont ne segítkezz sehol, mert a gatyád is rámegy a büntetésre!!!!!!
2012. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!